Анастасија Ражњатовиќ: Мајка ми е дама, не верува во клевети

By
Анастасија Ражнатовиќ има и повеќе од добар однос со својата мајка Цеца, која просто ја обожава. Сепак, наследничката на фолк-ѕвездата ѝ забележа нешто. Имено, на Анастасија со години не ѝ било јасно зошто мајка ѝ со години не ја брани од клевети.

„Секако дека кога бев млада сето ова ми сметаше и не го разбирав во целост. Особено тоа што мама никогаш не одговараше на прозивките во весниците. Постојано ја прашував: Зошто не ме браниш? Со годините, како што пораснав и созреав, сфатив дека токму во тоа лежи нејзината големина и дека таа сето тоа го поднесува како дама, господски и точно го прави она што треба да го прави“, изјави Анастасија за емисијата „Ексклузивно“.

 

 

Ќе ви се допадне

Website https://animeflix.nl: Watch Godzilla: City on the Edge of Battle animeflix Episode Full animeflix my hero academia

Watch Najica Blitz Tactics (Dub) Episode 12

Watch Pugyuru Episode 13

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/animeflixnl

Piqs: https://piqs.de/user/kissanimemx/