Анастасија се врати на спомените од детството

By

Ќерката на српската пејачка Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, се врати на спомените во младоста. Пејачката објави стара фотографија од своето рано детство. На фотографијата таа е облечена во бел фустан.

До неа Анастасија објави и спомен од нејзиното полнолетство. Фотографијата е направена во елитен хотел во Белград. Таа својот 18. роденден го прославила во црн фустан.

Во коментарите што ги доби од своите обожаватели Анастасија доби разни комплименти.

„Принцеза тогаш, принцеза и сега“, коментира еден од нејзините фанови.

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime weathering with you gogoanime: Watch One Piece (Dub) Episode 548

WCOStream wcostream pokemon: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 5