Аца Лукас е хоспитализиран, заврши на ургентно

By

Пејачот Аца Лукас денеска бил итно примен во Ургентниот центар во Белград. Неговиот менаџер Саша Мирковиќ рече дека пејачот останал да лежи во болница, каде што му биле направени детаљни испитувања. Го прегледал и гастроентеролог, но засега не се познати деталите од дијагнозата.

dobivaj vesti na viber

„Вистина е дека Аца Лукас заврши во болница. Само ќе ви кажам дека тој се префорсира претходните денови“, рече Мирковиќ.

За потсетување, Аца Лукас пред неколку дена се огласи за медиумите и рече дека ќе учествува на „Беовизија“ и дека верува оти тој е единствениот од сите кандидати што може да ја претставува Србија на Евросонг.

 

 

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

dubbed anime AnimeHeaven Bleach

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 7

AnimeHeaven Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 10

High School DxD Episode 7

AnimeHeaven Hunter x Hunter (2011) Episode 142

tải go88