Аца Лукас ја собра естрадата на роденденот на својот син

By

Аца Лукас синоќа во Белград организирал луда журка во чест на синот Андреја!

На роденденската прослава стигнаа неговите колеги, а најподготвена за песна беше неговата другарка Цеца Ражнатовиќ.

Цеца на прославата стигна со ќерката Анастасија и сестра ѝ Лидија и нејзиниот сопруг Предраг Оцокољиќ.

Цеца гордо позира и со својот кум Вики Миљковиќ, а како коментар на сликата ставила: „Кумата не е копче“.

Цеца ја пее „Кукавица“, а Лукас свири на клавијатура:

 

 

Ќе ви се допадне

free anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

english anime My Hero Academia Season 5 (Dub)

Attack on Titan Season 3

4Anime To Your Eternity

watch anime Redo of Healer

4anime Attack on Titan