Аца Лукас со новата девојка на забава кај Ацо Пејовиќ

Фолк пејачот Аца Лукас има нова девојка, пишуваат српските медиуми. Пејачот бил виден со неа во луксузен хотел во Белград на забава кај колегата Ацо Пејовиќ. Пејовиќ организирал родендеска забава за ќерка си, на која дошол и Лукас. Иако нема официјална потврда, извор открива дека е повторно заљубен.

Девојката не сакала да позира пред фоторепортерите со популарниот фолкер, но сепак некои медиуми успеале да ја снимат.

 

Scroll to Top