Ацо Пејовиќ со предновогодишен концерт во Скопје, ќе се слика со фановите

Српскиот пејач Ацо Пејовиќ повторно во Скопје. И овој пат традиционално со голем  предновогодишен концерт на 23.  декември во „Арена Борис Трајковски“. Повторно за публиката најголемите хитови на Ацо.  Картите се веќе пуштени во продажба  преку продажната мрежа на www.kupikarta.com Југотон и Розе Веро 2, а организаторите од „Balkan Media Production“ имаат изненадување за фановите. Најбрзите, односно првите 50кои ќе купат онлајн карта, ќе имаат можност да се дружат и фотографираат со Ацо Пејовиќ. 

Фото – Иван Наунов

Scroll to Top