Беквалац ја објави првата фотографија од керќичката Катја

By

Пејачката Наташа Беквалац денеска на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија на својата ќерка Катја, која се роди на 28 февруари.

Наташа постави слика на која се гледа како во нејзините раце го држи нејзиното стапало, а фотографијата за еден час собра повеќе од 15.000 лајкови и над десетина коментари.

 

Ќе ви се допадне

4Anime 4anime discord: Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 2

GoGoAnime detective conan gogoanime: The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 (https://gogoanime.be/m/6arM) Episode Full