Бившата жена на Огнен Амиџиќ со дечкото во Будва ја отвори бикини сезоната

По разводот од Огнен Амиџиќ, манекенката Данијела Димитровска среќата ја пронајде покрај шест години помладиот фудбалер Јеврем Косниќ.

Данијела изгледа одлично, а сега на својот профил на Инстаграм објави и фотографија од Будва.

Таа таму отпатува со новиот дечко, а ја отвори и сезоната за на море.

Scroll to Top