Бивши учесник во „Парови“ ѝ се закани на Рада Манојловиќ дека ќе ѝ објавел домашно видео

By

Поранешниот учесник во шоуто „Парови“, Дарио Шогоровиќ ѝ се закани на пејачката Рада Манојловиќ дека ќе објави едно од нејзините домашни видеа. Вети дека истото ќе го објавел на сајт за возрасни. Претходно ја обвини за раскинувањето со Харис Берковиќ.

dobivaj vesti na viber

„Беше и со мене, а ѝ платив 10.000 евра за една вечер во хотел“, рече Дарио кој ја обвини Рада дека често го изневерувала Харис и вети дека една од снимките ќе ја објави на порно сајт.

За потсетување, Рада од неодамна раскина со Харис, а голем број неименувани извори тврдат дека причината за тоа е затоа што повеќепати го изневерила.

 

Ќе ви се допадне