Бобан Рајовиќ со оваа убавица е 25 години во брак

By
Иако пејачот често не ја покажува во јавност, Драгана Рајовиќ е вистинска природна убавица.

Бобан Раковиќ беше еден од гостите на свеченото отворање на ексклузивниот ресторан „Три точки“ на Филип Живојивноиќ и Александра Пријовиќ, а големо внимание привлече сопругата на пејачот, со која тој дојде.

Драгана и Бобан се во брак 25 години и имаат три деца; ќерката Ивана и Анѓела, и синот Андреја: а иако ретко се гледаат заедно во јавност, сопругата на пејачот му е најголемата поддршка.

Во јуни го прослави роденденот, кога Бобан ја објави нивната фотографија на социјалните мрежи.

А синоќа Драгана повторно воодушеви со едноставен изглед, кога со Бобан се поајви на отворањето.

Стигнаа во црн автомобил…

И држејќи се за рака влегоа во ресторанот.

Неговата сопруга имаше минимална шминка и задоволна насмевка.

Не е ни чудо што пејачот ја чува подалеку од очите на јавноста, кога покрај себе веќе две децении има вистинска убавица. И тоа природна!

 

Ќе ви се допадне

KissAnime demon slayer kissanime: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 4

AnimeFreak anime freak tv: Watch Horimiya Episode 1