Брена ја крена цела кафена на нозе откако запеа за роденденот на синот

Синот на пејачката Лепа Брена, Виктор прослави 25. роденденот во ресторан. На прославата се собрале блиските пријатели на Виктор и неговото семејство.

Роденденската торта била чоколадна и на три спрата со бројот 25 на неа.

Брена во еден момент ги изненадила гостите, го земела микрофонот и ја отпеала песната „Ја немам други дом“.

Освен Брена на роденденската забава пеела и пејачката Ана Бекута и снаата на Брена, Александра Пријовиќ.

Scroll to Top