Букет цвеќе, јагоди и чоколада за Анастасија Ражњатовиќ од дечкото за годишница

Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ и нејзиниот дечко, фудбалерот Немања Гудељ прославија годишница.

Пејачката која ретко споделува фотографии на социјалните мрежи во друштво на нејзиното момче, овојпат за годишницата од љубовната врска со фудбалерот сподели неколку фотографии.

Букет со цвеќе, јагоди, чоколада и порака на која пишува „Среќна 1 година Бубо“, се подароците кои ги добила пејачката од фудбалерот.

„Среќна прва годишница љубов моја, среќна сум што ме сакаш“, напишала Анастасија.

 

Scroll to Top