ЧЕСТИТАМЕ! – Се породи Ана Николиќ, еве кое МОЌНО име го даде на ќерка и

By

Пејачката Ана Николиќ се породила утринава и на свет ја донела ќеркичката Тара.

Ана се породила со царски рез во болницата Народен фронт во Белград. Ќеркичката е тешка 2400 грама и засега тоа се единствените детали кои се појавија во јавноста.

И Ана и бето се добро, а породувањето поминало во најдобар ред.

Ќе ви се допадне

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Terra e... (TV) Episode 24

Cyborg Kuro-chan (Dub) Episode 12

Website https://twistmoe.net: Watch Triton of the Sea (1979) twistmoe Episode 2 stream anime online

Gogoanimelol website2: http://gogoanimelol.website2.me/

Credly: https://www.credly.com/users/gogoanimelol/badges