Дара Бубамара со жешко селфи направи вистински бум на интернетот

By
Пејачката успеа со едно селфи да ја разгори фантазијата на мажите. Дара Бубмара нема намера да се смири кога е во прашање истакнувањето на своите атрибути на социјалните мрежи и провокациите, особено кон посилниот пол.И овој пат успеа да подигне прав со селфито на кое се гледа како лиже лижавче за деца.

Тоа било сосема доволно да предизвика лавина коментари, а мажите велат дека никогаш не била поперверзна.

Еве и некои од фотографиите:

 

А по „лижењето“, Дара се пофали и со тоа што го носи доле…

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime my hero: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 2 (https://gogoanime.be/m/P6m7/ep-2)

WCOStream black clover wcostream: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 1