Дарко Лазиќ има нова девојка

By

Дарко Лазиќ има нова девојка, иако сè уште не е разведен со сопругата Ана Севиќ. Тој и Ана ја имаат ќерката Лорена.

Пејачот веќе неколку недели ужива во романса со Оливера Матијевиќ, згодна колешка од Хрватска со која се запознал на настап.

Тие сè уште јавно не кажуваат дека се во врска иако пејачката неодамна го посети Дарко во Србија. Но, и српските медиуми на големо пишуваат дека тој и Оливера се во љубовна врска.

Ќе ви се допадне

watch anime. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

My Hero Academia Season 2 (Dub)

watch animes My Hero Academia

anime dao AnimeDao One-Punch Man

anime streaming TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

online anime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)