Дарко Лазиќ има нова девојка

By

Дарко Лазиќ има нова девојка, иако сè уште не е разведен со сопругата Ана Севиќ. Тој и Ана ја имаат ќерката Лорена.

Пејачот веќе неколку недели ужива во романса со Оливера Матијевиќ, згодна колешка од Хрватска со која се запознал на настап.

Тие сè уште јавно не кажуваат дека се во врска иако пејачката неодамна го посети Дарко во Србија. Но, и српските медиуми на големо пишуваат дека тој и Оливера се во љубовна врска.

Ќе ви се допадне

AnimeTV animetvs: That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 24

GoGoAnime god of highschool gogoanime: One Piece (Dub) Episode 693