Дарко Лазиќ со сопругата за свадбата добиле празни пликови од гостите

Пејачот Дарко Лазиќ се ожени по втор пат, со љубовта од детството Катарина. Таа откри дека добиле најнеобични подароци од гостите.

„Најубав подарок беше наша слика, која беше рачно изработена, а најнеобично, верувале или не, празни пликови. Ги поздравувам оние што ни донесоа празни пликоа на подарок, бев многу изненадена“, рече Катарина.

За потсетување, за свадбата младенците потрошиле милион евра, пренесоа медиумите.

Scroll to Top