Детска радост и за Брена  

By

Фолк ѕвездта Лепа Брена ужива во зимската приказна. Таа објави фотографии кои станаа хит на социјалните мрежи, а и српките медиуми пишуваат „Брена како мало дете се радува на снегот“ .

На прашањето што ќе ја згрее кога ќе влезе дома, Брена низ насмевка рекла: камин! Таа под фотографиите на социјалните мрежи напишала: Кој уште се плаши од снегот“.

Ќе ви се допадне