Додека сите зборуваат за љубовните пораки кои му ги испратила на Аца Лукас – Ана и Дарко објавија секси фотки

Дарко Лазиќ и Ана Севиќ на провокативен начин одговорија на приказните за СМС пораките кои пејачката наводно му ги испратила на Аца Лукас.

Главна тема на интернет се пораките кои Ана Севиќ наводно и ги испрати на Аца Лукас, и кои порталот Пинк.рс, ги објави и изјави дека насловот претставува доказ дека Ана и Аца се во врска. Ни пејачката, ни нејзиниот сопруг Дарко Лазиќ не се огласија по овој повод, но Лазиќ, на својот Инстаграм профил објави две секси слики со Ана, и тоа нивните фанови го протолкуваа како доказ дека со нивниот брак е се во ред.

Во овие подолги СМС пораки кои Севиќ наводно ги испратила до Лукас, Ана покажа колку пати „тој не и се јавува“ и не и возвратува на љубовта.

Така, Ана опишува како после пет години повторно, наводно се заљубила во Аца Лукас.

Се обидовме да контактираме со Ана Севиќ, но таа не одговори на бројните пораки и повици, а сега Дарко Лазиќ објави две фотки, кои како да настанале после секс…

… А и лицето на Ана и неговото насмеано, требаше да ги спречи приказните за наводната афера со Лукас.

На следниот линк, погледнете го интервјуто на Ана и Дарко:

Scroll to Top