Додека Цеца и Вељко се во изолација, Анастасија се забавува

By

Додека српската пејачка Цеца и Вељко Ражнатовиќ веќе неколку дена се во изолација во својот дом во Дедиње, поради тоа што се позитивни на коронавирусот, Анастасија се забавува со нејзните пријатели. Анастасија се тестираше со Цеца и Вељко и беше негативна на тестот.

Таа го искористи времето да се опушти и излезе со пријателите на вечера. Анастасија порача дека одлично се забавувала, а на социјалните мрежи објави фотографија од вечерата.

За потсетување, таа од неодамна стана милионерка на „Инстаграм“, бидејќи на оваа социјална мрежа ја следат повеќе од милион фанови.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeBee: Fairy Tail Movie 1: Houou no Miko (Dub) anime episode Full online free at https://animebee.to watch anime online

GoGoAnime: Yu☆Gi☆Oh! Zexal Second anime episode 73 online free at https://gogoanime.be gogoanime bleach

KissAnime: Chiisana Koi no Monogatari: Chichi to Sally Hatsukoi no Shiki anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime down

Lotus: https://lotus.vn/w/photoblog/animefreak-330295610638860288.htm

Projectlibre: https://www.projectlibre.com/users/kissanimemx