Душко Тошиќ ѝ подготви необичен појадок на Јелена Карлеуша

By

Утрово Душко Тошиќ одлучил да ја изненади својата сопруга со појадок, а кога Јелена Карлеуша ја објавила сликата од овој оброк, нејзините фанови, судејќи според коментарите, слатко се насмеале.

dobivaj vesti na viber

Душко на Јелена ѝ сервирал моќен појадок, кој се состоел од мало парче тост со срце во средината. Додека едни се пошегуваа дека Тошиќ на овој начин сакал да ѝ порача на сопругата да ослаби, други се воодушевија од неговата изразена љубов.

А Карлеуша? Таа вели дека најважно е тоа што Душко го направил од срце.

 

Ќе ви се допадне