Два снимки од Анастасија во бикини направија ХАОС на Инстаграм

Анастасија Ражнатовиќ ужива на Кипар, а особено привлече внимание новата содржина која ја постираше на Инстаграм.Таа изгледа се подобро и подобро. Ќерката на Цеца во моментов одмора на Кипар во семејната куќа, а на Инстаграм објави фотка во бикини, со која ги воодушеви сите оние кои ја следат на социјалните мрежи.

In the land of dreams and flowers 🌺

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

„Во земјата на сништата и цвеќето“, напиша Анастасија.

Температурата ја подигна новата снимка која Анастасија ја објави на Инстаграм. Прво позираше пред огледалото во купаќи, а потоа, исто во купаќи, го запеа хитот на Мирослав Илиќ.

Погледнете ги двете снимки кои беа споени во една на следниот линк:

 

 

Scroll to Top