Емина Јаховиќ „го запали“ интернетот со фотографии од плажа: пејачката покажа завидна фигура во бикини

Пејачката Емина Јаховиќ со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографии од плажа.

Имено, таа позираше на лежалка, како и со куче во рацете и ја покажа својата извајана фигура во костим за капење.

Емина доби бројни комплименти за својот изглед, а многумина и кажаа дека е „една од најубавите жени што ги виделе“.

„Моето тивко страдање“, „Убава“, „Презгодна“, „Изгледаш божествено“, „Љубов“, се само дел од коментарите под нејзината објава.

Во една од објавите пејачката ја покажа и својата тетоважа.

Scroll to Top