Емина Јаховиќ во друштво со ново момче

By

Поп ѕвездата Емина Јаховиќ се чини се подобро ја поднесува одлуката да се разведе од колегата, турската ѕвезда Мустафа Сандал.

Таа во последно време се повеќе излегува и се дружи со пријателите, а вчера решила да посети и една модна ревија во Турција.

Друштво и правеле пријателките, но и еден маж со кој направила селфи за социјалната мрежа Инстаграм.

Ќе ви се допадне

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Shin Henshuu-ban Episode 13 at AnimeHeaven animehaven

Watch In Another World With My Smartphone (Dub) Episode 10 at Funimation funimation now cost