(ФОТО) 25 години помладата вереница на Пејиќ облече 3 броја помал костим за капење

Драгана Качавенда, со новите секси фотки од летувањето ги узлуде мажите.

Вереницата на Зоран Пејиќ Пеје, 25 години помладата Драгана Качавенда, откако водителот за годишнина на врската, ја почести со силикони не престанува да се фали со новите гради.

Драгана и Пеја уживаа на летувањето на Ибица, од каде атрактивната црнка редовно ги частеше своите обожаватели на Инстаграм, а во прв план, се разбира, беа нејзините гради.

Бикинито на Драган пукаше, а таа дополнително го спушти за да на машките уште дотолку им ја распламне фантазијата…

 

А потоа, за оние на кои ова не им беше доволно, крупно и од побликсу, Драгана ги покажа своите облини, од уште поблиска перспектива.

Scroll to Top