(ФОТО) Александар Радојичиќ одлепи по згодната русокоса

Актерот и манекенката неодамна ги потврдија гласините дека се заедно, па сега и јавно уживаат во врската.

Актерот Александар Радјичиќ, веќе долго време е во врска со помладата манекенка Цеца Живојиновиќ, и како што се чини убавата русокоса дефинитивно му го освои срцето.

Цеца за потребите на работата често се слика во провокативни изданија, на некои дури е и целосно гола, но, тука и таму на Инстаграм „провлекуваат“ и секфи фотки во бикини.

Овој пат позираше во бело бикини покрај базенот, а по оваа поза и стас, сосема е јасно поради што популарната „Балерина“ падна на Цеца.

Chilling goals 👒🍹⛱

A post shared by Ceca Zivojinovic (@cecazivojinovic) on

Како атрактивната манекенка изгледа погледнете на следните фотки:

Scroll to Top