(Фото) Александра Пријовиќ по грешка заврши на еротски сајт

By

Српската пејачка Александра Пријовиќ пред три години објави видео-спот за песната „Лизгав под“, што ја направи популарна и на еротските сајтовите . Поради несакана грешка во видеото, пејачката се најде на ваков сајт бидејќи во една од сцените градата целосно и излегувала од фустанот. Иако продукцијата брзо реагирала и го замаглила тој дел, сепак било недоволно брзо да се направат фотографии кои завршиле на популарна страница за возрасни.

 

Ќе ви се допадне

The Devil is a Part-Timer! (Dub) Episode 13 at website https://funimationfree.com funimation on switch

Watch I'm standing on 1,000,000 lives. Episode 12 (https://animeflix.nl/m/2lBV/ep-12) at ANIMEFLIX animeflix hunter x hunter