(ФОТО) Александра Пријовиќ се соблече во Монте Карло

By
Ѕвездата на „Гранд“ со Филип Живојиновиќ ужива во луксузно летувалиште, а на фановите им испрати секси поздрав.
Foto: Instagram/aleksandraprijovic
Foto: Instagram/aleksandraprijovic

По повеќемесчните обврски околу нејзиниот прв албум „Тестамен“, и двајцата во Монте Карло „ја намалија гаста“, па уживаат во шетањето, вечерите и на плажите.

Со една од нив Александра одлучи да ги поздрави фановите и обожавателите, а постои и подобар начин од фотки во бикини?

 

Foto: Instagram/aleksandraprijovic

Инаку, Александра летото ќе го мине работно, со краток одмор во Америка.

 

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime sites GoGoAnime My Hero Academia Season 2 (Dub)

GoGoAnime Hunter x Hunter (2011) Episode 143

Boruto: Naruto Next Generations

gogoanime pro My Hero Academia Season 4

gogoanime pro GoGoAnime Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway