(ФОТО) Александра Пријовиќ се соблече во Монте Карло

Ѕвездата на „Гранд“ со Филип Живојиновиќ ужива во луксузно летувалиште, а на фановите им испрати секси поздрав.
Foto: Instagram/aleksandraprijovic
Foto: Instagram/aleksandraprijovic

По повеќемесчните обврски околу нејзиниот прв албум „Тестамен“, и двајцата во Монте Карло „ја намалија гаста“, па уживаат во шетањето, вечерите и на плажите.

Со една од нив Александра одлучи да ги поздрави фановите и обожавателите, а постои и подобар начин од фотки во бикини?

 

Foto: Instagram/aleksandraprijovic

Инаку, Александра летото ќе го мине работно, со краток одмор во Америка.

 

Scroll to Top