(ФОТО) Александра Суботиќ ги почести фановите со разголените гради

Поранешната учесничка на „Парови“ објави провокативна слика со која на обожавателите на Инстаграм и посака добар ден.

На нејзе не и требаше многу да се одлучи на чекор да на провокативен начин ја изненади јавноста, што овој пат и го направи, и според мислењето на многумина, е најубава учесничка во последната сезона.

Очигледно и здосади да само во бикини покажува само одредени делови од телото, како и што беше кога папараците ја уловија со дечко и Давид Драгојевиќ…

 

…па сега отиде и чекор понатаму, и од куќата објави фотка со разголените гради! Александра легна на лежалката, ги подигна нозете, а на себе имаше проѕирна ноќнца, под која буквално се гледаше се.

„Добро утро, добар ден. Вечерва од 19 до 22 часот мојот маж Давид Драгојевиќ и јас гостувавме во емисијата „Запознајте ги Паровите“… Ќе биде многу интересно. Задолжително гледајте“, им порача Александра со фотката.

Scroll to Top