(Фото) Ана Николиќ стана Плејбој зајачица

By

Атрактивната пејачка Ана Николиќ се враќа на музичката сцена . Таа конечно ослебе, и се врати на својата стара фигура. Овој пат се сликаше во секси долна облека, и направи гужва на социјалните мрежи. Ана доби комплименти заради изгледот, според многумина таа била како Плаејбој зајачица .

 

Ќе ви се допадне