(Фото) Анастасија му честиташе на Вељко Ражнатовиќ

By

Откако Вељко Ражнатовиќ ја објави свршувачката со својата девојка Богдана Родиќ, воодушевувањето не го криела ниту неговата сестра Анастасија.

Анастасија очигледно е пресреќна поради убавите вести и на Вељко и на неговата свршеница им честиташе преку „Инстаграм“ користејќи емотикони.

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime weathering with you: Watch Attack on Titan Season 3 Episode 3

AnimeTV chain anime tv: Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 4