(Фото) Анастасија продава маски со стихови од нејзина песна

By

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ почна да продава маски со стихови од нејзина песна. Заштитните маски се продават на еден сајт, по цена од 750 динари, односно околу шест евра

Станува збор за песната „Рана“, а на заштитната маска, која е за повеќекратна употреба, пишува „Мала е ко камен“.

Ражнатовиќ на својот „Инстаграм“ профил објави фотографија на која ја носи маската и објасни за што се работи.

„Драги мои, штотуку се пуштени во продажба моите маски. Многу е важно сите да ги носиме и да се чуваме себе и другите. Бидете безбедни“, порача Анастасија.

На споменатиот сајт, пишува дека се работи за ограничени број на маски, како и тоа дека големината на маската е стандардна, односно дека одговараат и за возрасни лица, но има и за деца од десет години.

 

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Natsume's Book of Friends Season 5 animepahe Episode 11 english dubbed anime

Aishen Qiaokeli-ing... (https://gogoanime.be/m/djM) Episode 15

Website https://animetv.cc: Watch Issho ni Training: Training with Hinako animetv Episode Full anime tv us

AnimeFreak: Shingu: Secret of the Stellar Wars (Dub) anime episode 26 online free at https://animefreak.ws fire force animefreak

Artmight: https://artmight.com/gallery/editimageuser/309304

Piqs: https://piqs.de/user/gogoanimebe/