(Фото) Анастасија се маскираше во Отровната Ајви за Ноќта на вештерките

By

Анастасија Ражнатовиќ направи оригинален костим за Ноќта на вештерките. Ќерката на Цеца се маскираше во Отровната Ајви, која е позната од стрипот, поточно филмот за Бетмен.

Анастасија облекла и мрежести чорапи, а за горе се одлучила за зелен костим. Пејачката ставила и црвена перика.

„Дојдов да ви ги отрујам срцата“, напишала Анастасија цитирајќи ја Ајви од филмот Бетмен.

 

Ќе ви се допадне

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Website https://wcostream.cc: Watch Metal Fight Beyblade (Dub) wcostream Episode 51 watch anime free

Watch anime online for free at AnimeBee animes online

Website https://animefreak.ws: Watch Project A-Ko animefreak Episode Full anime sites

Bonanza: https://www.bonanza.com/users/49502049/profile

Issuu: https://issuu.com/gogoanimelol