(Фото) Ацо Пејовиќ ги забавуваше Александра и Филип на брод

Српската пејачка Александра Пирјовиќ заедно со нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ синоќа се појавија на забава на отворањето на еден сплав во Белград, каде настапуваше нивниот кум, пејачот Ацо Пејовиќ.

Двојката се забавуваше до раните утрински часови, а друштво им правеа нивниот семеен пријател Драган Брајовиќ Браја и продуцентот на „Гранд“, Жика Јаксиќ.

Пријовиќ, која се породи пред неколку месеци, вели дека нема да се откаже од ноќните журки поради бебето. Пејачката објасни дека конечно може да одмори од мајчинството и наскоро ќе се врати на пеењето и настапите.