(Фото) Беквалац во чипка, конечно насмеана

By

Поп- пејачката Наташа Беквалац која пред два месеци доживеа драма , откако нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ физичка ја нападна, таа конечно си доаѓа на себе, пишуваат српските медиуми. Поп-пејачкта вчеравечер се појави на Ада Циганлија, облечена во црн проѕиран фустан со чипка, а на фоторепортерите им позирала прилично расположена.

Ќе ви се допадне

AniWatch watch anime: Watch My Hero Academia (Dub) Episode 10 (https://aniwatch.pro/m/al8A/ep-10)

GoGoAnime gogoanime jojo: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 13