(ФОТО) Боли додека се гледа – Јелена ја ИЗБРИЧИ, ПА ЈА ИСТЕТОВИРА главата

Поранешната учесничка во „Парови“, ги наежи обожавателите на Инстаграм со потег, на кој малкумина би се одлучиле да го направат.

Кога пред неколку дена ја најави новата тетоважа сите се прашуваа на кое место ќе ја направи, поради тоа што телото и е полно со исти.

Но, Јелена Круниќ пронајде место, на кое дефинитивно малку кој би се осудил да истетовира една буква, а не пак ова што таа го направи.

Таа на Инстаграм сподели фотка и снимка од тетовирањето, кое, навистина, боли додека се гледа.

 

 

И, конечно, погледнете како сега изгледа главата на Јелена:

Дали вие некогаш би се осудиле на ваков чекор и што мислите за нејзината тетоважа?

 

Scroll to Top