(ФОТО) Босанската пејачка ослабна и се стегна, па го покажа змиското тело на 37 години

Селма Бајрами на сметка на најновите фотки доби еден куп комплименти.

Босанската пејачка Селма повторно се активираше на социјалните мрежи и покажа дека во претходните месеци доста време мина во теретана.

Селма позираше во малечко бикини, и јасно ги покажа стомачните мускули, и доби еден куп комплименти на сметка на сегашниот изглед.

 

Фановите на оваа фотка и посакаа добра ноќ, и самата е повеќе од задоволна што вложениот труд се испалтеше.

Scroll to Top