(ФОТО) Братот на Ана Николиќ демантираше дека пејачката се породила

Портпаролот и брат на познатата пејачка Марко Николиќ изјави дека се во прашање дезинформации.

Иако на големо се збодуваше дека Ана Николиќ во ноќта меѓу саботата и неделата на свет донесе ќерка, нејзиниот брат и портпарол Марко Николиќ, кратко за српски Телеграф, порача дека пејачката не се ни породила. Тој истакна дека во прашање е дезинформација.

„Не (се породи)“, беше краток Марко Николиќ.

 

Како што претходно изјави, терминот за породувањето на Ана наводно бил 15 август.

Scroll to Top