(Фото) Брена и Боба на Малдиви: Уживање среде јануари

By

Пејачката Лепа Брена и сопругот Боба се на Малдиви. Тие уживаат и веќе објавија неколку фотографии  од како велат, тропскиот рај. ејачката позираше во бикини и розова наметка, па и на своите 60 години изгледа одлично, комнтираат на социјалните мрежи. И лани зимата двојката беа на Малдиви .

 

Ќе ви се допадне

Dororo (https://funimationfree.com/m/YOne) Episode 26 at website https://funimationfree.com funimation one piece

Shingeki no Kyojin: Chronicle (https://crunchyrollfree.com/m/wPKE) Episode Full at website https://crunchyrollfree.com free account crunchyroll