(Фото) Брена и Боба се соблекоа

By

Фолк-ѕвездата Лепа Брена сподели фотографија од Тајланд, каде што е на одмор со Боба Живојиновиќ и синот Виктор. Расположени, друштвото се сликаше во базен. Српските медиуми пипуваат дека Брена и Боба се подолго време во Тајланд, каде што пејачката се одмора по концертите што ги одржуваше низ регионот.

 

Ќе ви се допадне

I'm standing on 1,000,000 lives. (Dub) (https://animeflix.nl/m/JOgx) Episode 10 at ANIMEFLIX animeflix bleach

Redo of Healer Episode 1 at website https://gogoanime.be. See more gogoanime god of highschool