(Фото) Брена со кралски шешир дојде на свадбата

By

Фолк-ѕвездата Лепа Брена на свадбата на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ дојде облечена во виолетов фустан. На главата таа има мал виолетов шешир со пердуви. Медиумите во Србија напишаа дека Брена за стилот се инспирирала од британското кралско семејство, каде што шапките се задолжителни на свадбите и на важни настани.

На приемот во црквата каде што се венчаа Александра и Филип, таа замина во друштво на синот Стефан, а додека чекаше да почне венчавката беше во друштво на првата жена на Боба, Зорица и мајката на Александра, Борка.

Ќе ви се допадне

Website https://animefreak.ws: Watch Initial D First Stage (Dub) animefreak Episode 26 animefreak

https://kissanime.mx kissanime news

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

TwistMoe Watch english anime Online in HD for FREE

Onlineboxing: http://onlineboxing.net/jforum/user/editDone/110745.page

My desktopnexus: https://my.desktopnexus.com/animeflixnl/