(Фото) Брена со пивтии ја најаде снаата на вчерашната слава

By

Српската пејачка Лепа Брена вчера ја прослави славата Свети Архангел Михаил. Годинава немше ниту  бенд во живо и ниту стотина пријатели и роднини, како други година кога ја славеле славта. Беше само семејството. И додека вечераа сите ,  Виктор ја сликаше неговата девојка скришно како јаде домашни специјалитети направени од Брена. Пивтијата на трпезата  е хит, ја најаде снаава со пивтии…се шегуваа на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

TONIKAWA: Over the Moon For You (Dub) Episode 9 at website https://animefreak.ws. See more animefreak site

Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 2 (https://crunchyrollfree.com/m/qZXQ) Episode 13 at website https://crunchyrollfree.com free premium crunchyroll 2020