(ФОТО) Дара Бубамара го покажа голиот стомак, но сите гледаа во нешто друго

Конечно слободен ден – напиша Дара Бубамара на Инстаграм
Дара Бубамара по завршените обврски очигледно едвај дочека слободен ден, а веднаш се пофали и на своите обожаватели на Инстаграм.
Како и обично, Дара за оваа прилика избра провокативен стајлинг, во кој беше вклучен целосно откривање на стомакот.
Иако доби еден куп комплименти на сметка на средената линија, многумина во очи и упадна тоа што го покажа стомакот, бидејќи маицата и беше преубава и откриваше мал дел од нејзините гради.

 

 

Foto: Instagram/darabubamara_official

Со оглед на тоа дека некои мислат дека Дара претерала, други сметаат дека недоволно открила… што мислите вие?

Scroll to Top