(Фото) Дара Бубамара ужива во Истанбул со 21 години помладиот дечко

By

Пејачката Дара Бубамара веќе некое време ужива со 21 години помладиот дечко Тони. Двајцата често патуваат низ светот на луксузни дестинации, а по одморот во Занзибар, сега заминаа во Истанбул, од каде што пејачката обајви и фотографии на „Инстаграм“.

Дара објави нивна заедничка фотографија на која се бакнуваат, а зад нив има прекрасен поглед од градот и морето. Дара вели дека често ужива на патувањата со своето момче и понекогаш знае да објави и снимки од, како што вели, прекрасниот Истанбул.

 

Ќе ви се допадне

Garugaku.: Sei Girls Square Gakuin Episode 50 - Raw

Stratos 4 (https://animekisa.in/m/gJZW) Episode 13

https://gogoanime.be boruto gogoanime

Website https://4anime.biz: Watch Sparkling Red Star 4anime Episode Full 4anime unblocked

Gogoanimelol gumroad: https://gogoanimelol.gumroad.com/posts

Bittube: https://bittube.tv/profile/animefreakws