(ФОТО) Дара ги исфрли своите „балони“ поради кои никогаш не може да потоне!

Пејачката ужива во Црна Гора, а откако ослабна не престанува да објавува слики и снимки од своето тело. Се разбира, акцентот го става на големииите гради…Не може да мине ниту еден ден, а да Дара Бубамара некој дел од своето тело не го пласира во јавност, обично во мало бикини костим, а некогаш и без него.

Овие денови, Бубамара се капе и сонча во Црна Гора, од каде (повторно) сподеи провокативни фотки и една снимка.

Пејачката се пофали и со бујните облини…

 

 

Foto: Instagram/darabubamara_official

… а потоа го се „освежи“ во базенот со коментар: „Не можам никогаш да потонам!“, алудирајќи на силиконите кои ги има.

Foto: Instagram/darabubamara_official

Е, потоа следеше жешката снимка со хитот „Despacito“.

 

Scroll to Top