(ФОТО) Дечкото на Наташа Беквалац прослави роденден – Ја соблече маичката и ги дувна свеќичките

By
Лука Лазукиќ во друштво на пријателите го прослави својот 37 роденден.Дечкото на Наташа Беквалац, на неговата роденденска забава, која беше одржана на фарма, дојдоа бројни негови пријатели.

Лука беше видно расположен, а свеќичките на својата торта ги дувна не носејќи маичка на себе.

 

Да се потсетиме, Наташа и Лука очекуваат дете, бидејќи пејачката е трудна. Наводно, и двајцата наскоро ќе се венчаат.

Ќе ви се допадне