(ФОТО) Девојката на Андрија покажа опасно добар задник во бикини

By
Александра Томиќ веќе покажа како изгледа во бикини, но, на најновата фотка мажите целосно треснаа на земја.

dobivaj vesti na viber

Девојката на Андрија Милошевиќ, актерката Александра Томиќ, во моментов ужива на море во Шпанија, и на ова место покажа како изгледа во бикини, и тоа – одзади.

Сандра освен одличниот стас покажа дека е во завидна форма, а после тоа, веруваме (доколку досега не се), на Андрија му позавидоа многу мажи.

Фотката е направена на егзотичниот Форментери, а убавата актерка, како што и самата откри, е голем вљубеник во природната убавина.

Сликата пред актерката во комбинација со нејзината позадина, морате да признаете, е добитна комбинација!

 

Ќе ви се допадне