(ФОТО) Девојката на фудбалерот Адем излезе надвор без долен веш

Младата манекенка во последните 5 дена, два пати ги изненади обожавателите со жешки фотки, на кои јасно се гледа дека нема долен веш.

Foto: Instagram/sofijamilo

Софија Милошевиќ е една од најубавите девојки на српските фудбалери, кои не се срамат да го покажат своето тело.

Убавата Софија секојдневно вредно трениер, па не е ни чудно што гордо покажува со што располага. Но, нејзините нови фотки беа изненадување за сите кои ја следат на социјалните мрежи, поради тоа што девојката на Адем Љајиќ, во кратко провокативно фустанче, јасно покажа дека „таму доле“ не носи баш ништо.

 

…….  …а потоа и во ноќното излегува, во зелено фустанче отворено од сите страни:

Прво во фустанчето…

⚡️⚡️⚡️#dress#gold#silver#black#hautecouture @darkostic

A post shared by SofijaMilo (@sofijamilo) on

Foto: Instagram/sofijamilo

Погледнете и ги интервјуто со Софија, пред неодамнешниот настап на Јелена Карлеуша во Белград на следниот линк:

 

Scroll to Top