(ФОТО) Драгана и Лидија и во шестата деценија ги исфрлија градите

Згодната актерка и српска водителка немаат проблем со своето тело кое гордо го покажуваат.

Лето е време кога сите жени се соблекуваат во костоми за капење, и гордо го покажуваат телото на кое работеле со месеци наназад.

Foto: Instagram/vukiceviclidija

Секако, ретки се дамите од јавната сцена кои имаат преку 50 години и одлична фигура, но доказ дека постојат се Драгана Катиќ и Лидија Вукичевиќ, кои своите облини гордо ги покажуваат пред сите.

Printskrin: Telegraf

 

Така водителката и актерката се соблекоа во бикини и „распалија“ селфи, во кое во прв план беше нивното деколте.

Еве како Драгана изгледа на 52 години…

Foto: Instagram

А еве секси фотка и од Лидија.

 

Foto: Instagram/vukiceviclidija

 

 

Што велите на која подобро и стои?

Scroll to Top