(Фото) Дружба на сопругите на Срна, Модриќ и Ковачиќ

By

Сопругите на Дарио Срна, Лука Модриќ и Матео Ковачиќ, уживаат заедно на одмор. Иако многумина сметаат дека меѓу жените на фудбалерите постои ривалство, Изабел Ковачиќ, Мирела Фориќ Срна и Вања Модриќ, со својот пример тоа го демантираат.

dobivaj vesti na viber

 

„Кога ќе ги видиш луѓето кои ги сакаш“, напишала Мирела на фотографијата на која позираат, прегрнати на палуба на еден брод.

Трите покажаа дека имаат сличен стил, а неизбежна им е белата боја. Вања избрала маица од Диор и кратки бели панталони. Мирела е облечена во бела чипкаста туника, додека Изабел има туника со шарени мотиви дизајнирани од Вита Кин.

 

#bluecavecroatia 🇭🇷

A post shared by Izabel Kovačić (@izabelandrijanic) on

Ќе ви се допадне

làm đại lý go88 sunwin - go88 go88 ơ mỹ

ông trùm sunwin sunwin pc sunwin live