(Фото) Егзотика за Брена и Боба на Божик

By

Балканската ѕвезда Лепа Брена и нејзиниот сопруг, поранешниот тенисер  Боба Живоиновиќ, за  Божик избраа егзотична дестинација. Двојката беше на Малдивите, од каде што пејачката објави  фотографија. Брена и лани за празниците беше на Малдиви, па со бикини го чекаше Божик. За разлика од нив, Александра и Филип Живоиновиќ за празниците беа на Златибор.

 

 

Ќе ви се допадне

Watch Horimiya Episode 1 (https://animefreak.ws/m/ooZx/ep-1) at website https://animefreak.ws. See more amine freak tv

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 18 at website https://animeplanet.cc. See more anime planet darling in the franxx